העידן שבו אנו חיים כיום טומן בחובו הזדמנויות מעוררות השראה, אך גם מציף אתגרים חדשים בניהול מוצר: כיצד להגיב נכון לשינויים המהירים בשוק? כיצד לתכנן לטווח רחוק ולא רק להיות מובל על ידי שיפורים קטנים? מה ההבדל בין מוצר לשירות בעידן ה cloud ועוד.

מצד שני הפופלאריות של Agile סחפה את מנהלי המוצר עמוק לפרטי הפיתוח ובמרדף אחרי planning, daily, retrospective והוזנח החלק החשוב של ההסתכלות הרחבה על המוצר והתכנון שלו.

החברות שמצליחות בעידן הנוכחי הן חברות שהמנהלים שלהן משכילים לשלב נכון בין אסטרטגיה ארוכת טווח לבין קשב מתמיד לשוק ולהזדמנויות חדשות, ותגובה נכונה ומאוזנת לשינויים.
אבל זה דורש סט של כלים ויכולות שחסרים להרבה מנהלי מוצר היום.

אל תשארו מאחור – בואו להיות מנהלי מוצר משפיעים,
מנהלי מוצר מוערכים, שיודעים להגדיר את המוצרים הנכונים, שיעזרו להצלחה העסקית של החברה.

המחזור הראשון של הקורס Business Oriented Product Leadership הסתיים בהצלחה, ואנחנו שמחים להזמינכם להרשם למחזור השני שיתקיים ב-8 ביוני.

המטרה של קורס זה היא לתת לכם כלים שיעזרו לכם לקחת את המוצרים שלכם קדימה, כך שגם הלקוחות, גם המנכ"ל וגם המשקיעים של החברה יהיו מרוצים, ולאפשר לכם לצמוח למקום יותר משמעותי ומשפיע בתוך הארגון.

במסגרת הקורס, תחשפו לשיטות חדשות לבניית Product Roadmap & Strategy, תוך דגש על היבטים עיסקיים בבניית אסטרטגיה, בחינת הזדמנויות למוצרים חדשים ויישום של תפיסות חדשות כגון lean startup כמנוע צמיחה גם עבור חברות מבוססות.

מקצת מהנושאים בקורס:

  • Business Landscape
  • Customer Driven Product Roadmap
  • The Lean Startup
  • Business Model Canvas
  • Evangelizing your Strategy
  • Product Strategy & Vision
  • Portfolio Management

המחזור הבא: 8,9 ביוני.

לפרטים ולהרשמה: טל: 077.4200.484
או במייל: info@pmsphere.com
או בדף הקורס: Business Oriented Product Leadership

מה אומרים לקוחותינו:

I enjoyed the course very much. To my surprise, being a small team of participants was a real advantage, allowing us to have quality discussions, and to effectively exercise new methodologies
.Eitan Biran, Director of Product Management, Sungard

היה מצוין. קורס אינטנסיבי, רענן וחדש שמותאם בדיוק למנהלים מנוסים. למדתי דברים חדשים, וקיבלתי חיזוקים ומשמעות נוספת לדרכי עבודה שאני מיישמת באינטואיציה.
Galit Hoffer, Senior Product Manager, Liveperson

This excellent workshop has provided us with significant and interesting insights and ideas into how to improve the process of building and managing product roadmap at Verint.
Jenny Kolodner, Senior Product Manager, Verint

I can highly recommend the course for product managers who wish to expand their role into the product’s business strategy.
Shai Yaniv, VP Product Management, Ceragon